Pluryal filleri

Vairāk par produktiem

KVALITĀTES GARANTIJA: “Pluryal” preparāti tiek ražoti, ņemot vērā stingrus starptautiskos standartus: ISO 13485 un MDD93/42 (medicīniskās ierīces) un ISO 22716 (kosmētika). Piemērojot stingro kvalitātes kontroli, pirms laišanas tirgū ikviens produkts tiek rūpīgi pārbaudīts. 

PASTĀVĪGAS INOVĀCIJAS: “Pluryal” vēlas pastāvīgi pilnveidoties, tāpēc liela daļa gada ienākumu tiek veltīti zinātniskajiem pētījumiem un attīstībai. “Pluryal” iepazīstina ar inovatīvu biorevitalizējošu pildvielu (angļu val. “densifier”) konceptu. Tā ir pilnībā jauna ādai (sejai un ķermenim), matiem un intīmajām zonām paredzētu injicējamu preparātu paaudze.

ZINĀTNISKIE UN KLĪNISKIE PĒTĪJUMI: Lai nodrošinātu visu “Pluryal” produktu drošību un efektivitāti, pastāvīgi tiek veikti klīniskie pētījumi un izmēģinājumi. Mūsu dibinātā akadēmija “Pluryal Academy” visā pasaulē rīko mācības un izglītojošus pasākumus visiem estētiskās medicīnas speciālistiem, kuri izmanto “Pluryal”. To laikā tiek stāstīts par precīzu protokolu piemērošanu, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus pacientiem. 

ZINĀTNE – MŪSU KOMPETENCE

paysera

Droši, ērti un ātri norēķini.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 02