PASĀKUMU KALENDĀRS

2024-05-22

Reģistrācija

APMĀCĪBAS

Meklējat kvalitatīvus izglītojošus seminārus skaistumkopšanas jomā? Šādā gadījumā mūsu uzņēmuma organizētie izglītojošie semināri var būt vislabākā izvēle. Mums ir liela pieredze semināru organizēšanā skaistumkopšanas jomas speciālistiem. Tiek organizētas individuālas un grupas apmācības speciālistu zināšanu pilnveidošanai. Šos seminārus vada augstākā līmeņa savas jomas eksperti, sniedzot informāciju par  hialuronskābes pildvielām, mezoterapiju, mezodiegiem vai mezodiegiem ar adatu, biorevitalizāciju, PRP asins plazmu.

Ko jūs uzzināsiet semināra laikā? Jums tiks radīti individuāli mācību apstākļi, mēs atbildēsim uz visiem interesējošiem jautājumiem, nodrošināsim semināru materiālus. Turklāt semināru laiks nav ierobežots, jo semināra beigas ir atkarīgas tikai no jums. Citiem vārdiem sakot, lektori atbildēs uz jautājumiem un palīdzēs saprast jums svarīgas procedūras nianses, nodrošinās visu nepieciešamo teorētisko informāciju par procedūras tehnikas dažādību. Pēc semināru beigām nodrošinām turpmākas konsultācijas. Tās sniedz mūsu uzņēmuma speciālisti.

Mūsu mērķi: sniegt pēc iespējas vairāk informācijas, norādīt uz svarīgākajiem aspektiem, nodrošināt visu nepieciešamo palīdzību semināru laikā un pēc tiem.

Ja jums rodas jautājumi, sazinieties tiešsaistē tīmeklī, zvaniet pa tālruni +37069478343 vai rakstiet uz e-pastu: admin@gopestetika.lt