Noteikumi un nosacījumi

Iegādes noteikumi un nosacījumi

1. PIRCĒJA PROFILS

1. Lai veiktu iegādi interneta veikalā gopestetika.lv, Pircējs to var izdarīt ar viesa tiesībām (nereģistrējoties) vai izveidojot lietotāja profilu.

1.2. Klienta profila izveide atvieglo iepirkšanos, novērš nepieciešamību atkārtoti ievadīt pasūtījuma kontaktinformāciju, var izsekot pasūtījuma izpildi un statusu, kā arī ātrāk un vieglāk sazināties ar klientu apkalpošanas nodaļu. Lai izveidotu savu PROFILU, Pircējam ir JĀPIESLĒDZAS augšējā kreisajā stūrī un jāaizpilda reģistrācijas veidlapa.

1.3. Reģistrācijas laikā Pircējs norāda savu e-pasta adresi, kas vēlāk tiks izmantota, lai pierakstītos savā profilā, izveidojot rēķinu un sazinoties ar viņu par pasūtījumiem. Iesniedzot nepareizu vai citas personas e-pasta adresi, piereģistrētais profils var tikt dzēsts bez iepriekšēja brīdinājuma.

1.4. Reģistrācijas laikā Pircējs sniedz paroli, kuru izmantos, pieslēdzoties pie konta, gopestetika.lv neuzņemas nekādu atbildību par iespējamiem zaudējumiem, kas radušies Pircējam nenodrošinot sava profila drošību vai izpaužot paroli citām personām.

1.5. Viens Pircējs var reģistrēties tikai vienu reizi un tam var būt tikai viens profils. Iepērkoties un pēc iepirkumu groza noformēšanas, Pircējam ir jāievada sava kontaktinformācija un e-pasts.

2 . PRODUKTU PASŪTĪŠANA UN APMAKSA

2.1. Pēc iepirkumu grozu noformēšanas un nepieciešamo datu aizpildīšanas Pircējs savā e-pastā saņems pasūtījuma informāciju.

2.2. Pircējs var norēķināties par precēm caur internetbanku vai ar bankas pārskaitījumu.

2.3. Izvēloties internetbanku vai bankas pārskaitījumu un, veicot apmaksu, Pircējam maksājuma uzdevuma ailītē jānorāda pasūtījuma numurs.

2.4. Pircējam norēķinoties internetbankā vai ar bankas pārskaitījumu, pasūtījuma izpilde tiks uzsākta tikai pēc maksājuma apstiprināšanas.

2.5. Preces, kas ir pieejamas noliktavā, mēs piegādāsim 2-3 darba dienu laikā.

2.6. Preču cenas ir norādītas eiro. Visas cenas ir norādītas ar PVN.

3. PRODUKTU PIEGĀDE

3.1. Preces tiek piegādātas caur Omniva pakomātu, ar DPD kurjeru, autopastu vai Lietuvas pastu.

3.2. Pircējs apņemas norādīt preču saņēmēju, precīzu piegādes adresi, pasta indeksu, kontakta tālruņa numuru.

3.3. Pircējs apņemas pasūtīto produktu piegādes brīdī pieņemt pats. Ja produkts tiek piegādāts uz Pircēja norādīto adresi, un saskaņā ar citiem Pircēja sniegtajiem datiem, bet Pircējs nevar pieņemt produktus, gopestetika.lv neuzņemas nekādu atbildību par produkta piegādi vai nodošanu nepiemērotam subjektam.

4. PRODUKTU ATGRIEŠANA

4.1. Katras pārdotās preces galvenās īpašības ir norādītas katras preces aprakstā.

4.2. Pircējs var izmantot tiesības atgriezt produktu 14 dienu laikā pēc produkta saņemšanas dienas ar Pārdevēja piekrišanu.

4.3. Produktus var atgriezt tikai pusēm vienojoties, t.i., ar pārdevēja piekrišanu pieņemt. Atgriežot produktu, ir jāievēro papildu nosacījumi:

4.3.1. produkts nedrīkst būt lietots;

4.3.2. produkts ir jāatgriež oriģinālajā, nesabojātā iepakojumā;

4.3.3. atgriežot produktu, obligāti jāpievieno pirkumu apliecinošais dokuments;

4.3.4. produkti ir jāatgriež sūtītāja adresē, kas ir norādīta uz iepakojuma.

4.4. gopestetika.lv ir tiesības nepieņemt atgrieztos produktus, ja nav tikuši ievēroti produktu atgriešanas nosacījumi.

4.5. Ja produkta defekti ir radušies gopestetika.lv vainas dēļ un nav iespējams tos novērst vai preces samainīt, samaksāto naudu atmaksā ar bankas pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.

5. PIRCĒJA PIENĀKUMI UN TIESĪBAS

5.1. Pircējs apņemas ievērot gopestetika.lv noteikumus un Eiropas Savienības tiesību aktus.

5.2. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par reģistrācijas veidlapā sniegto datu precizitāti un pareizību. Ja Pircējs reģistrācijas veidlapā ir iesniedzis neprecīzus vai nepareizus datus, gopestetika.lv neatbild par jebkādām sekām, kas radušās sakarā ar to, un ir tiesīga pieprasīt no Pircēja tiešo zaudējumu atlīdzināšanu.

5.3. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par savām darbībām, kas veiktas vietnē gopestetika.lv.

5.4. Pircējam ir tiesības nepieņemt sniegto pakalpojumu vai preci, ja tā neatbilst pasūtījumā norādītajai specifikācijai. Šādu apstākļu gadījumā pasūtījuma atkārtotā izpilde izlabojot kvalitātes defektus, Pircējam neko nemaksā.

6. PĀRDEVĒJA PIENĀKUMI UN TIESĪBAS

6.1. gopestetika.lv apņemas piegādāt Pircēja pasūtītos produktus norādītajā adresē, kā tas noteikts šo noteikumu 3. sadaļā.

6.2. gopestetika.lv apņemas bez maksas veikt nepareizi izpildīta pasūtījuma labošanas darbus, ja pasūtījums tika izpildīts nepareizi gopestetika.lv vainas dēļ.

6.3. gopestetika.lv neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem, kas radušies dēļ tā, ka Pircējs, neņemot vērā gopestetika.lv ieteikumus un savas saistības, nav izlasījis šos Noteikumus.