Polirevitalizējošs BCN Revita-HA (5 ml) kokteilis

5 ml

Jūs varat sazināties: info@gopestetika.lt

Aktīvās sastāvdaļas: hialuronskābe, vitamīni, aminoskābes, minerāli, koenzīmi.

Produkts, kas īpaši izstrādāts, lai visaptveroši revitalizētu un intensīvi mitrinātu ādu; tas ir piemērots nogurušai un blāvai ādai, grumbu līdzināšanai un nobriedušas vai ļenganas ādas vingruma atjaunošanai.

Polirevitalizējošais BCN Revita-HA (5 ml) kokteilis ādai piešķir gaišumu, tonusu, elastību un tvirtumu. Tas satur hialuronskābi, kam ir būtiska nozīme ādas viskoelastības līdzsvara nodrošināšanā. Tas satur arī vitamīnus, kas darbojas kā antioksidanti, brīvo radikāļu neitralizētāji, bioloģiskā līdzsvara nodrošinātāji un kolagēna sintēzes veicinātāji. Aminoskābēm ir būtiska nozīme fibroblastos notiekošajā proteīna sintēzes procesā. Minerāli piedalās fermentatīvās reakcijās un būtiskās šūnu funkcijās, kuru skaits ir mērām simtos. Koenzīmi savukārt paātrina ādas audu veidošanos.

Ingredients: Aqua/Water, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Sodium Hyaluronate, Calcium Chloride, Sodium Bicarbonate, Glutamine, Disodium Phosphate, Benzalkonium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Ascorbate, Alanine, Arginine, Lysine, Valine, Glutathione, Histidine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Adenosine Cyclic Phosphate, Aspartic Acid, Cyanocobalamin, Cystine, Niacinamide, Asparagine, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Ornithine HCL, Proline, Hydroxyproline, Methionine, Taurine, Coenzyme A, Alcohol Denat., Flavin Adenine Dinucleotide Disodium Salt Hydrate , Retinyl Palmitate, Thiamine Nitrate, Inositol, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopherol.

Pajautāt

Ātrā piegāde. Piegāde 3-4 darba dienu laikā.

paysera

Droši, ērti un ātri norēķini.

 

14 dienu atgriešanas garantija.