DMAE šķīdums ādas tvirtumam 3% (2 ml)

2 ml

Jūs varat sazināties: info@gopestetika.lt

DMAE (dimetilaminoetanols) iedarbība nekavējoties uzlabo nokarenas un atslābušas ādas izskatu. Tā nostiprinošā iedarbība aizsargā elastīna un kolagēna šķērssaites.

DMAE šķīdums ādas tvirtumam nodrošina tūlītēju iedarbību uz sejas vai ķermeņa ādu, aizsargājot ādu pret brīvajiem radikāļiem un vienlaikus to mitrinot. DMAE ir acetilholīna priekštecis. Tas ir neiromediators, kas ādā spēlē nopietnu lomu. Keratinocītiem, fibroblastiem, miofibroblastiem, sviedru dziedzeriem un endotēlija šūnām ir membrānu receptori, un tie reaģē uz acetilholīnu. DMAE stiepes efekts izraisa fibroblastu membrānu receptoru holīnerģisku stimulāciju un stimulē tā miofilamentu progresīvu koncentrāciju. DMAE ir arī antiradikāļa un antilipofuscīna iedarbība, un savas iedarbības zonā tas atjauno proteīnu (kolagēna un elastīna) šķērssaistīšanos.

DMAE sinerģiskā iedarbība var izpausties vairākos līmeņos: kā dermālo nemuskuļšūnu savilkšanās, keratinocītu kohēzija un aizstāšana, raga slāņa hidratācija un elastība, labāka barošana un ādas aizsardzības spējas, antioksidācija un ādas viendabīgums Tā iedarbība ir ātra un ilgstoša.

Ingredients: Aqua/Water, Dimethylaminoethanol, Lactic Acid.

Pajautāt

Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 50 eiro. 

paysera

Droši, ērti un ātri norēķini.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 02