Gold Collagen (kolagēns)

Vairāk par produktiem

 

MINERVA dibinātājs Tonijs Sanguinetti, apburts ar godbijību, kas japāņu sievietēm ir pret skaistumu kā mākslu, pieņēma viņu izsmalcināto attieksmi pret skaistumu. Viņš saprata, ka viņu diēta ir būtiska viņu ikdienas skaistuma režīma daļa. Tas iedvesmoja viņu izstrādāt produktu līniju Rietumu pasaulei, kas notvertu japāņu pieeju jauneklīgai, mirdzošai ādai.

2011.gadā Apvienotajā Karalistē tika atklāts mūsu pirmais šķidrais skaistumkopšanas uztura bagātinātājs PURE GOLD COLLAGEN.

Kopš tā laikā MINERVA Research Labs mēs esam apņēmušies izstrādāt novatoriskus produktus, kas patiešām uzlabo ādas veselību un skaistumu.

GOLD COLLAGEN klāsts sastāv no klīniski pārbaudītiem un zinātniski progresīviem skaistumkopšanas uztura bagātinātājiem ādai, matiem un nagiem, kā arī aktuāliem produktiem, kas risina dažādas ādas vajadzības.

Izstrādāti ar augstākās kvalitātes sastāvdaļām, mūsu bagātinātāji ir izstrādāti šķidrā veidā. Mūsu skaistumkopšanas līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir hidrolizēts kolagēns. Tas sastāv no maziem bioaktīviem peptīdiem, viegli uzsūcas un izplatās pa visu ķermeni caur asinsriti. Tas palīdz stimulēt jauna kolagēna, elastīna un mitruma veidošanos, saglabājot hialuronskābes molekulas, kas ir būtiski faktori jauna, veselīga izskata saglabāšanā. Mūsu šķidrumus var papildināt arī mūsu apkopes programma GOLD COLLAGEN DEFENCE vai mūsu GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK tūlītējam jauneklīgam mirdzumam.

atrotein.jpg

Artron Gold Collagen (dzeramais kolagēns)

55,00 €
Pieejams noliktavā
vairāk
activas.jpg

Active Gold Collagen (dzeramais kolagēns)

50,00 €
Pieejams noliktavā
vairāk
forte yy.jpg

Forte Gold Collagen (dzeramais kolagēns)

55,00 €
Nav pieejams noliktavā
oooo.jpg

Hairlift Gold Collagen (dzeramais kolagēns)

55,00 €
Pieejams noliktavā
vairāk
mini.jpg

Pure Gold Collagen (dzeramais kolagēns)

50,00 €
Pieejams noliktavā
vairāk
lipslips.png

Lūpu balzams (Anti-age)

25,00 €
Nav pieejams noliktavā
kaukes.jpg

HYDROGEL MASK GOLD COLLAGEN (hidrogela maska)

30,00 €
Pieejams noliktavā
vairāk
wwwwwwwwwww.jpg

DEFENCE GOLD COLLAGEN (tabletes)

25,00 €
Nav pieejams noliktavā